Evo i mene

Evo i mene

Postod SrdjanKG » 15 Mar 2010, 16:24

Pozz svim clanovima foruma! Srdjan sam,iz Kragujevca sam (tj. iz okoline - iz Resnika)! Odgajivac sam egzota,kan. boje,manjih vrsta papagaja...a imam nesto i golubova,zivine...imam jos ponesto i od pernatog,a i sisara!:-))) Jos jednom pozz svima ovde i nadam se da ce mo se lepo druziti!!!
SrdjanKG
 

Re: Evo i mene

Postod @ALEKSANDAR@ » 15 Mar 2010, 17:41

SrdjanKG pozdrav dobro ni dojde :cheers:
@ALEKSANDAR@
 

Re: Evo i mene

Postod admin » 15 Mar 2010, 20:27

Dobro nam došo SrdjanKG :cheers: , u ime ekipe ovog foruma želim ti lepo druženje, razmena znanja i iskustva.
Admin :big_boss:
Korisnikov avatar
admin
Site Admin
 
Postovi: 727
Pridružio se: 29 Sep 2009, 03:56

Re: Evo i mene

Postod Ivica » 15 Mar 2010, 22:37

Dobro dosao, Srdjane!
Puno pozdrava!
Korisnikov avatar
Ivica
 
Postovi: 216
Godina: 48
Pridružio se: 04 Okt 2009, 02:18
Lokacija: Skopje, Makedonija

Re: Evo i mene

Postod koki-baba » 15 Mar 2010, 23:14

Dobro dojde Srdjan :thank_you:
BABA
Korisnikov avatar
koki-baba
 
Postovi: 552
Godina: 46
Pridružio se: 19 Nov 2009, 02:36
Lokacija: R.Makedonija-Skopje

Re: Evo i mene

Postod SrdjanKG » 16 Mar 2010, 10:59

Hvala svima na dobrodoslici!!!
SrdjanKG
 

Re: Evo i mene

Postod Siskin » 16 Mar 2010, 21:09

Dobrodošao Srđane,

Uživaj
Korisnikov avatar
Siskin
 
Postovi: 319
Godina: 37
Pridružio se: 05 Nov 2009, 21:31
Lokacija: Stolac, Bosna i Hercegovina

Re: Evo i mene

Postod SrdjanKG » 17 Mar 2010, 09:56

Hvala Siskin!
SrdjanKG
 

Re: Pozdrav, Camilovic

Postod gloster333 » 19 Mar 2010, 10:20

Zdravo Kremce !
Kako je tamo kod Vas ili kod nas.... Dugo nisam bio. Cujem da Vase i nase drustvo raste, siri se i ide krupnim korakom napred . Konacno da zauzme mesto najboljeg drustva u Srbiji, tamo gde je bilo godinama. Drago mi je da si i ti postao clan naseg foruma , pa ajde da saragjujemo, da se druzimo i posecujemo. Neznam dali znas da je nase skopsko drustvo Slavej , pobratimljeno sa kragujevackim Slavujem pa ajde da to sve poguramo malo napred i napravimo jednu zajednicku festu i unapredimo saradnju...
Cao

Camilovic
PS. Pozdrav svim KRAGUJEVCANIMA ;
Korisnikov avatar
gloster333
 
Postovi: 10
Godina: 70
Pridružio se: 26 Okt 2009, 16:54
Lokacija: Skopje-Makedonija

Re: Evo i mene

Postod SrdjanKG » 19 Mar 2010, 11:01

Pozz Dragane !!! Hvala na dobrodoslici,i dobro te nasao:-))) Dosao sam na ovaj forum,jer mnogi clanovi ovog foruma dolaze kod nas na forum,pa da uzvratim !! Sto se tice Slavuja,na dobrom smo putu da se vratimo na ono sto smo bili(imalo je mnogo problema,a ima ih i sad,a evo ti jednog drasticnog primera- sprat Sokolane zabranjen je za upotrebu,(a znas da su nam tamo prostorije,i da tamo pravimo izlozbe!),al kako je sve dosad odradjeno,i ostalo ce!! Ovo da su Slavuj i Slavej pobratimljeni,sad sam se setio da je nesto radjeno (potpuno sam zaboravio)!!! Nije nikakav problem,ja sam za(a normalno i nas zajednicki prijatelj Lazarevic,mogu slobodno da govorim i u njegovo ime), dogovoricemo se !!! Pozz P.S. Dodji ponekad kod nas na forum!!
SrdjanKG
 


Povratak na PRETSTAVUVANJE..................PREDSTAVLJANJE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost