pozdrav iz nisa

pozdrav iz nisa

Postod pedja » 27 Jul 2010, 21:47

cao svima ja sam pedja iz nisa 76.cuvam ŠtigliĆe vec par godina . imam par komada pa bih pokusao da ih parim i iyvodim kuci neka neko javi neko nesto na ovu temu pozdrav svima iz nisa :oops:
pedja
 

Re: pozdrav iz nisa

Postod BOCKA » 27 Jul 2010, 22:05

Dobro nam došo Peđa,
Na pitanje koje si postavio u vezi štiglica imaš odgovor u samoj temi o štiglicama.
Isto tako ukoliko primetiš da nema neke teme o kojoj se ti interesuješ, slobodno otvori novu temu i postavljaj pitanja.
Na forumu ima puno iskusnih ptičara i siguran sam da češ dobiti odgovor.
Pozdrav od Bocka :big_boss:
DOBRITE LUGE SE PREPOZNAVAAT PO DOBRITE DELA
Korisnikov avatar
BOCKA
 
Postovi: 856
Godina: 76
Pridružio se: 04 Okt 2009, 11:35
Lokacija: SKOPJE

Re: pozdrav iz nisa

Postod belka » 27 Jul 2010, 23:45

DOBRO DOJDE PEGA.
Korisnikov avatar
belka
 
Postovi: 282
Godina: 45
Pridružio se: 18 Jun 2010, 11:18
Lokacija: skopje

Re: pozdrav iz nisa

Postod pedja » 28 Jul 2010, 20:27

hvala vam puno bolje vas naso. ma slabo se jos uvek snalazim na ovim stranicama pa i neznam sta gde sve mogu da procitam.odakle si bocko? :beer:


Peđa evo mene pored tebe.

Ti si učlanjen na moju web stranicu odnosno forum, za forum i sve oko njega otvori FAQ ili ČPP-često postavljena pitanja skračenica koja se nalazi skroz desno u gornom čošku foruma, odnosno ispred članovi.
Ja sam iz Skoplja i bilo bi mi drago da te bolje upoznam.

Pozdrav od Bocke :big_boss:
pedja
 

Re: pozdrav iz nisa

Postod pedja » 17 Avg 2010, 21:49

ma ja sam od skoro u ovom sa pticama al bas puno volim ptice, ranije nisam imao gde da ih cuvam, madai sad nemam bas neke uslove moram na terasi ali sta da radim.bio sam malo na odmoru pa se nisam javljao sta ima novo kod vas kao si ti BOCKO sta se radi iz kog si dela skoplja. ma stiglici mi se sve pocupali verovatno se mite :drinks:
pedja
 


Povratak na PRETSTAVUVANJE..................PREDSTAVLJANJE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost