Pozdrav iz Dalmacije!

Re: Pozdrav iz Dalmacije!

Postod spire » 12 Avg 2013, 21:21

dobro ni dojde Pesti, pa se nadevame ke postavis sliki od tvoite milenici... pozdrav
spire
 
Postovi: 287
Godina: 38
Pridružio se: 08 Dec 2010, 20:03
Lokacija: skopje-dracevo

Re: Pozdrav iz Dalmacije!

Postod PESTI. » 13 Avg 2013, 16:14

spire je napisao:dobro ni dojde Pesti, pa se nadevame ke postavis sliki od tvoite milenici... pozdrav


Zahvaljujem i tebi spire na dobrodošlici , lako je za slike , može se čitav forum zatrpati slikama a koja korist od toga osim ljubiteljima prave i krasne fotografije .
Meni su zanimljivija videa , međutim vidim da se po forumu postavljaju tuđa-španjolska.

Znaći , u kući imam grdelina koji pjeva a postavljaju se španjolska videa ,...haha
Korisnikov avatar
PESTI.
 
Postovi: 8
Godina: 54
Pridružio se: 07 Avg 2013, 12:49
Lokacija: ZADAR-HRVATSKA

Re: Pozdrav iz Dalmacije!

Postod admin » 13 Avg 2013, 20:39

Zdravo Pesti,
Na ovom forumu nije dopušteno da se netko hvali sa tudjim perjem.
Sve šta je preduzeto sa interneta treba se naglasiti i po mogučnosti da se postavi link.
Bilo je i takvih koje služe se lažima da je tekst preduzet sa interneta kako bi doveli čitaoce u zabludi ili obrnuto, pročitaju sa interneta i onda sami sebe prepisuju kao njihovo delo.

Zato su zaduženi Admin i moderatori da to regulišu na forumu.

PS. Pesti mislim da svaka saradnja izmedju foruma doprinosi ka kvalitetom i afirmaciju foruma.

Pozdrav Admin :big_boss:
Korisnikov avatar
admin
Site Admin
 
Postovi: 727
Pridružio se: 29 Sep 2009, 03:56

Re: Pozdrav iz Dalmacije!

Postod lord189 » 28 Avg 2013, 16:37

pozdrav iz Solina pored Splita .ja sam lord189 neki me možda znaju,treći put se registriram na ovaj forum,bavim se uzgojem grdelina a i poneka se baštarda nađe :D ...ljep pozdrav i nadam se ugodnom društvu
lord189
 
Postovi: 3
Godina: 31
Pridružio se: 24 Avg 2013, 13:42
Lokacija: solin

Re: Pozdrav iz Dalmacije!

Postod admin » 29 Avg 2013, 21:03

Dobro došo Lorde, znaš da dida ima slabost prema tebi i Markana, pogotovo raduje me to što i dalje ste u tandemu i uskoro ostvarit če se moja predvidjanja.
Još kad bi ste bili malo više aktivnii na ovaj forum sa vašim komentarima pa da ostali vide koliko ste napredovali kod odgoja grdelina. ;)

Pozdrav Admin :big_boss:
Korisnikov avatar
admin
Site Admin
 
Postovi: 727
Pridružio se: 29 Sep 2009, 03:56

Prethodni

Povratak na PRETSTAVUVANJE..................PREDSTAVLJANJE

Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost

cron